מיטב: ניהול תיקים

תיק השקעות
בהתאמה אישית
החל מ-300 אלף ₪

חדש! ניהול תיק השקעות במסלול חו''ל

עולם של הזדמנויות:

אניממציה דקורטיבית

עולם של הזדמנויות:

העולם מלא בהזדמנויות, במקום להשקיע דרך היועץ בבנק נהלו את תיק ההשקעות שלכם באמצעות מנהלי ההשקעות של מיטב ותיהנו מניהול חכם ומקצועי בידי מומחים בעלי ניסיון, שיאפשר לכם ליהנות מהשקעה דינמית בהתאמה אישית לפי סוג התיק שמתאים עבורכם.

איקון להמחשה
תיק אג''ח לפידיון

פוטנציאל לתשואה עודפת על פקדונות בנקאיים

איקון להמחשה
תיק השקעות חו''ל

השקעה בפיזור רחב במניות ואג"ח מחוץ לישראל

איקון להמחשה
תיק מניות ישראל

השקעה בחברות המובילות בישראל

איקון להמחשה
תיק מניות טכנולוגיה ו-AI

הסקטור עם פוטנציאל הצמיחה המוביל של הכלכלה העולמית

כל היתרונות בשתי דקות

ניהול השקעות ע''י מנהלי השקעות בעלי ניסיון

התאמת תיק אישית לכל משקיע

מעקב שוטף וקשר ישיר למנהל התיק

ניהול כספים בבנק לבחירתכם, בחשבון שלכם

שאלות ותשובות

למי מתאים תיק השקעות מנוהל?

אם יש לך כסף פנוי ואין לך כוונה להשלים עם הריביות האפסיות בתכניות החיסכון והפיקדונות בבנקים, תיק השקעות מנוהל הוא פתרון פיננסי שעשוי להתאים לך מאוד.
 

איך מתאימים את התיק להעדפות שלי?

מדיניות ההשקעות נקבעת בתיאום איתך ולאחר שבעל רישיון יוודא כי היא מתאימה לצרכיך הפיננסיים. בפגישה איתך מבררים את מצבך הפיננסי, את גישתך להשקעות, את מטרת ההשקעה, את אופק ההשקעה ועל בסיס כל אלה קובעים את המדיניות.
 

מה היתרון בניהול תיק השקעות לעומת התייעצות עם יועץ בבנק?

התייעצות מול יועץ השקעות בבנק אינה פסולה כמובן, אבל היא מסורבלת ודורשת קשר שוטף, שכן ליועץ אין סמכות לפעול לפי שיקול דעתו ונדרשת אישורך לכל פעולה. אם אינך מצוי בקשר מתמיד עם היועץ, התיק באופן טבעי "מוזנח". כאשר אתה מנהל תיק השקעות במיטב , מנהל ההשקעות שלך יכול לקבל החלטות בזמן אמת ובהתאמה למצב השוק. זאת כמובן במסגרת מדיניות ההשקעה שנקבעה. כך, אתה משוחרר מ"כאב הראש" וההתלבטויות הכרוכות בניהול השקעותיך.

האם צריך להמיר שקלים לדולר לצורך השקעה במסלול ממוקד חו''ל?

לא. אין כלל צורך בהמרה. מנהלי ההשקעות מבצעים זאת עבורכם במסגרת ההשקעה בקרנות חו''ל במנג'ר.

כיצד אני יודע שבחרתי נכון, כאשר בחרתי מיטב ?

אתה אינך יודע זאת, כמובן, מיד. תבחן את התוצאות לאורך זמן ואנחנו מאוד מקווים, ונעשה את כל המאמץ, כדי שבחירתך תוכח כמוצלחת, כפי שנוכחו לדעת לקוחות מיטב שעובדים איתה, בחלקם יותר מ- 20 שנים. העובדה שמיטב הפכה לאחד הגופים הפרטיים הגדולים בישראל לניהול תיק השקעות, מדברת בעד עצמה, דווקא מכיוון שמדובר בתחום שהוא תחרותי מאוד ומדיד מאוד.

מה כולל תהליך פתיחת תיק השקעות?

אתם מפקידים את הכספים המיועדים להשקעה בחשבון בנק על שמכם ובבנק שלכם, בסניף שעמו אתם רגילים לעבוד. אנחנו מקבלים ייפוי כח לביצוע פעולות קניה ומכירה בלבד. כך אתם נהנים משקיפות מלאה, כמו גם גישה שוטפת לחשבון באמצעות אתר הבנק או אתר האינטרנט של מיטב . מקביל, אנחנו מספקים לכם דיווח רבעוני על מצב התיק.

יש לי תיק השקעות בניירות ערך שרכשתי בעבר. האם אני יכול להעביר אותו למיטב ?

אינך צריך למכור. אתה יכול להעביר את תיק ניירות הערך שלך כמו שהוא ומומחי מיטב יחליטו אם ומתי כדאי למכור אותם.

מה משך הזמן המומלץ לבחינת התוצאות של מנהל התיקים?

אין הגדרה ברורה לכך. בארה"ב מקובל למדוד זאת במונחים של 2-3 שנים. בישראל ה"פתיל" קצר יותר. הרבה מהתשובה קשור לשאלה האם אתה מרגיש בנח עם החברה שבה אתה מנהל את תיק ההשקעות שלך ועם מנהל ההשקעות שלך באופן אישי.

מה ההבדל בין יועץ השקעות בבנק למנהל תיקים בבית השקעות?

יועץ השקעות בבנק מורשה רק להעביר ללקוחות המלצות לפעולות, אך אינו יכול לפעול ללא אישור מראש מהלקוח. בנוסף יועצי ההשקעות בבנקים נותנים שירות אך ורק ללקוחות בעלי סך כספים נזיל של 250- 300 אלף ₪ ומעלה. לעומת זאת, בניהול השקעות הלקוח מגדיר מראש לפני תחילת השירות את מדיניות ההשקעות, שמתאימה לצרכיו הפיננסיים, ואת היקף החשיפה לכל אפיק השקעה, ומנהל ההשקעות פועל במסגרת החשבון המנוהל שיועד לכך לפי שיקול דעתו וכמובן בהתאם להמלצות המחקר של בית ההשקעות שבו הוא עובד. לפיכך, מנהל ההשקעות יכול להגיב באופן מיידי לאירועים השונים שמתרחשים בשווקי ההון הדינמיים והוא אינו נדרש לקבל אישור מהלקוח לכל פעולה.

תמונת הדובר
"

בניהול תיקי השקעות אין תחליף למקצועיות, ניסיון ושקיפות מול הלקוח. אנו מזמינים אותך להצטרף אלינו וליהנות מניהול אישי של תיק השקעות, המותאם לצרכיך הפיננסיים

- איתן רותם, מנכ''ל מיטב ניהול תיקי ההשקעות

יש לכם סכום השקעה נמוך יותר?

נסו את מיטב מנג'ר ניהול תיקים דיגיטלי החל מ - ₪25,000 להצטרפות אונליין
צרו קשר

מלאו פרטים
ונחזור בהקדם