מעוניינים בקופת גמל להשקעה?

למידע נוסף והצטרפות

לחצו כאן

חיסכון נזיל לעתיד הילדים

צרו קשר

הילדים שלנו לא יישארו ילדים לנצח. מתישהו, הם יהפכו לאנשים בוגרים ועצמאיים עם רצונות ושאיפות משלהם. אתם יכולים לאפשר להם נקודת פתיחה טובה ובטוחה. פתחו עבורם חיסכון מיטב קידס שתעזור להם להגשים את כל החלומות באמצעות קופת גמל להשקעה.שתי דקות על קופת גמל להשקעה שלנו

שאלות ותשובות

 • מהו חיסכון מיטב קידס?

  חיסכון מיטב קידס הנו חיסכון שנעשה באמצעות קופת גמל להשקעה ונועד לעודד חיסכון של הורים לילדיהם. בחיסכון זה ניתן להפקיד לחיסכון עד 79,005 אלף ש"ח בשנה קלנדרית (נכון לשנת 2024, עבור כל עמית ברמת תעודת זהות).

 • למי זה מתאים?

  חיסכון מיטב קידס פונה בעיקר להורים, אשר מעוניינים לחסוך לעתיד ילדיהם. ניתן לפתוח את קופות החיסכון על שם ההורה, או על שם הילדים ולהפקיד סכום חודשי קבוע, סכום חד פעמי בתחילת החיסכון, או שניהם יחד.

 • האם הכספים נזילים בכל עת?

  כן. חיסכון מיטב קידס פועל באמצעות קופת גמל להשקעה שהינה מכשיר חיסכון נזיל. כספי החיסכון יועברו תוך 4 ימי עסקים ממועד הגעת בקשת משיכת החיסכון לחברה המנהלת.

 • האם יש הגבלה על הפקדת הכספים?

  כן. ישנה הגבלה של עד 79,005 אלף ש"ח בשנה קלנדרית, עבור כל חוסך, ברמת תעודת זהות. כך למשל זוג עם 2 ילדים, יוכלו לפתוח 4 קופות (על שם כל בן משפחה) ולהפקיד לכל קופה עד 79,005 אלף ש"ח, כלומר סך של 316,020 אלף ש"ח בכל שנה קלנדרית (הסכומים המפורטים נכונים לשנת 2024)

 • האם משלמים מס בעת משיכת הכספים?

  מי שיבחר למשוך את כספו בצורה הונית, יהיה חייב בתשלום מס רווחי הון, בדומה לחיסכון באמצעות פוליסת חיסכון, קרנות נאמנות וכן הלאה. מי שיבחר למשוך את כספו כקצבה לאחר גיל 60, יהנה מפטור מלא מתשלום מס.

 • על שם מי ניתן לפתוח את החיסכון?

  על שם כל אדם (על שמי, שם הילדים, הנכדים, או בן/בת הזוג). חשוב להבין, שפתיחת קופת גמל להשקעה על שם אדם אחר, כמוה כמתן מתנה בלתי חוזרת לאותו אדם. במקרה כזה, ניהול ושחרור הכספים יתבצעו ע"י אותו אדם בלבד (למעט במקרה של קטין).

 • האם הפקדת הכספים לחיסכון מיטב קידס היא חודשית או חד פעמית?

  אנו במיטב מאפשרים הפקדה חד פעמית או הפקדה חודשית קבועה וניתן אף לשלב ביניהם, כלומר ניתן להפקיד גם הפקדה חד פעמית במקביל להפקדה חודשית קבועה. 

 • האם ניתן לעשות שינויים בהליך הפקדת הכספים?

  בודאי. במיטב תוכלו לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל, צ'אט, או טלפון ולבקש לעדכן את אופן הפקדת הכספים. כלומר, ניתן לבצע הפקדה חד פעמית נוספת, ניתן לעצור הפקדה חודשית קבועה ועוד. 

 • האם ניתן לבחור את מסלול ההשקעה ורמת הסיכון?

  כן. מיטב מציעה מגוון מסלולי השקעה וניתן לבחור מבינהם את מסלול ההשקעה התואם את הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר. בעת ההצטרפות לחיסכון מיטב קידס בהליך הדיגיטלי, ברירת המחדל היא הצטרפות למסלול השקעה כללי. לאחר מכן, ניתן לפנות לשירות הלקוחות במייל, צ'אט או טלפון ולבקש לעבור מסלול השקעה. 

 • איך ניתן לעקוב אחר כספי החיסכון?

  אנו במיטב מאפשרים לקהל לקוחותנו לעקוב אחר כספי החיסכון בקלות באמצעות אתר העמיתים שלנו. ניתן להיכנס לאתר, בכל עת ולבדוק את מצב החיסכון, ההפקדות שנכנסו והתשואה שהושגה. 

עמלות

להלן העמלות והתשלומים אותם תהיה מיטב טרייד בע''מ זכאית לגבות מהלקוח עבור שירותיה (הכל בכפוף לתנאי ההסכם):

 • AWT Rate Group Rates
  Rate Group Note
צרו קשר
צרו קשר

צרו קשר

צרו קשר