עצמאים ? הקליקו כאן

להצטרפות לקרן השתלמות לעצמאים

לחצו כאן

קרן השתלמות לשכירים

יוצרים היום הזדמנויות למחר

תמונת אוירהתמונת אוירה
תמונת אוירה2תמונת אוירה
צרו קשר

שכירים, מיטב מציגה קרן השתלמות המאפשרת לכם לבחור להצטרף למסלול השקעה בהתאם לבחירתכם, לנהל חיסכון בקלות ולהחליט אם למשוך את הכסף ללא תשלום מס, תוך שש שנים או להמשיך לחסוך.

כל היתרונות בשתי דקות

שאלות ותשובות

 • מהי קרן השתלמות?

  קרן השתלמות היא תכנית חיסכון לטווח בינוני של 6 שנים ואילך (למעט מימוש הקרן לצורך השתלמות אשר אפשרי במהלך 6 השנים), פטורה ממס (עד התקרה). בתום תקופת החיסכון לאחר 6 שנים, תוכלו לעשות בכספים כרצונכם. בין אם תרצו למשוך את הכספים או להמשיך ולהשקיע אותם.

 • כמה זה עולה?

  עלות קרן ההשתלמות נמדדת בדמי הניהול. מצטרפים חדשים למיטב ייהנו מדמי ניהול בשיעור של 0.8% מסך הצבירה ו- 0% מהפקדה, למצטרפים באמצעים דיגיטלים.

 • האם ניתן לבחור מסלול השקעה ורמת סיכון?

  כן. מיטב  מציעה מגוון מסלולי השקעה וניתן לבחור מבניהם את מסלול ההשקעה התואם את הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר. בעת ההצטרפות לקרן השתלמות, ברירת המחדל היא הצטרפות למסלול השקעה כללי. לאחר מכן, ניתן לשנות מסלול השקעה באמצעות תהליך דיגיטלי מהיר באזור האישי או בפנייה לשירות הלקוחות.

 • למי זה מתאים?

  קרן השתלמות מתאימה לשכירים ועצמאים כאחד, בעלת הטבות מס, מגוונת במספר אפיקי השקעה המתאימים לחוסכים שונים וזמינה למשיכה לאחר 6 שנים. מימוש הקרן לצרכי השתלמות מקצועית או לקוחות שהגיעו לגיל הפרישה תאפשר משיכה מוקדמת לאחר 3 שנים בלבד. 

 • האם יש הגבלה על הפקדת הכספים?

  כן, יש הגבלה. בקרן השתלמות לשכירים מופקדים כספים באופן שוטף הן על ידי העובד והן על ידי המעסיק, כאשר גובה ההפקדה נקבע בהתאם לגובה שכרו של העובד. בקרן השתלמות לעצמאים, ניתן להפקיד עד 7% מההכנסה השנתית ועד תקרה של 18,960 ש"ח בשנה, מבחינת רשויות המס ההוצאה המוכרת הינה 4.5% מתקרת ההכנסה השנתית.

 • האם משלמים מס בעת משיכת הכספים?

  משיכת הכספים לאחר הגעתם לנזילות (6 שנים / 3 שנים ללקוחות בגיל הפרישה) אינה כרוכה במס. בעת משיכה מוקדמת, ייגבה מס בכפוף להוראת החוק או בהתאם לאישור פרטני מפקיד השומה. עבור רווחים הנובעים מהפקדות שגבוהות מתקרת ההפקדה הנ"ל, ינוכה מס רווחי הון.

 • האם הכספים נזילים בכל עת?

  בקרן השתלמות הכספים נזילים מיד לאחר 6 שנים. יחד עם זאת, במקרים מסוימים ניתן למשוך את הכספים גם לאחר 3 שנות חיסכון עם הגעה לגיל פרישה או מימוש הקרן למטרת השתלמות.

 • מהי ''החלת וותק'' בקרן השתלמות?

  במידה וברשותך קרן השתלמות ותיקה (זמינה למשיכה), ניתן לבצע משיכה גם מקרן צעירה שעדיין אינה זמינה למשיכה ללא חיוב במס (עד התקרה), בכפוף להוראות הדין.

 • האם גם עצמאים יכולים לפתוח קרן השתלמות?

  בוודאי. עצמאים יכולים לפתוח קרן השתלמות בצורה קלה ופשוטה.

איך מצטרפים?
בקלות ובמהירות

היכרות ראשונית

הכניסו את פרטיכם האישיים כולל מספר ת.ז, כתובת ומייל

בחירת מוצר פנסיוני

סמנו את קרן ההשתלמות המופיעה לבחירה ועדכנו פרטי מעסיק בסיסיים

צירוף מסמכים

העלו צילום ת.ז וחיתמו במסך להצטרפות

עמלות

להלן העמלות והתשלומים אותם תהיה מיטב טרייד בע''מ זכאית לגבות מהלקוח עבור שירותיה (הכל בכפוף לתנאי ההסכם):

 • בגין מניות והמירים
  0.09%
  בגין אג"ח
  0.08%
  בגין מק"מ
  0.06%
  עמלות מינימום לביצוע עסקה
  4.65 ש"ח
  AWT Rate Group Note
 • AWT Rate Group Rates
  Rate Group Note
צרו קשר
צרו קשר

צרו קשר

צרו קשר