קבלו הצעה לתיק השקעות דיגיטלי מותאם אישית
החל מ- 25 אלף ש''ח

תמונת אוירהתמונת אוירה
תמונת אוירה2תמונת אוירה
צרו קשר

מיטב פותח לכם שער לעולם בו הכסף שלכם עובד עבורכם באמת!

כל שעליכם לעשות הוא לענות על מספר שאלות קצרות ואנו נבנה לכם תיק השקעות המותאם לצרכים ולהעדפות שלכם. לאחר תהליך הצטרפות קצר, המומחים שלנו ינהלו את כספיכם בצורה מיטבית.

למה זה מתאים לכם

איקון אווירההניסיון שלנו מוכח!

 • בעולם ההשקעות לניסיון רב שנים יש ערך מוסף רב, שיבוא לידי ביטוי בניהול הכסף האישי שלכם.

איקון אווירההורדנו את הרף ההתחלתי לניהול השקעות מותאם אישית

 • ניתן לפתוח תיק השקעות החל מ- 25 אלף ש''ח בלבד, וליהנות מכל היתרונות של מוצר השקעות פרימיום, כבר היום.

איקון אווירההתאמה אישית וזמינות מלאה

 • התאמה אישית! אתם קובעים את כל המשתנים והמטרות לתיק שלכם. אנחנו ניקח את זה משם.
 • תוכלו לראות את התיק והביצועים שלו Online בכל עת, וגם למשוך את הכסף בקלות תוך כמה ימים.

צפו בסרטון וגלו את כל היתרונות של מיטב מנג'ר

שאלות ותשובות

 • מהו ''מיטב מנג'ר'' - ניהול תיק השקעות דיגיטלי?

  מיטב מנג'ר הוא שירות המאפשר לכם לנהל תיק השקעות דיגיטלי, החל מרף כניסה של 25 אלף שקלים בלבד. זאת באמצעות מומחי ההשקעות של מיטב ובהשקעה במגוון רחב של קרנות נאמנות.
  בתקופה כה ארוכה של ריביות נמוכות כל כך, תיקי השקעות מהווים אלטרנטיבה מצוינת לחסכונות ולפיקדונות בבנקים, אשר מניבים ריבית נמוכה כל כך.

  מיטב מנג'ר מציע לכם חבילת השקעות אטרקטיבית במיוחד:

  • ניהול מקצועי על-ידי מומחי ההשקעות של מיטב, תוך שאיפה להשיג תשואות משמעותיות.
  • התאמה אישית של תיק ההשקעות לכל לקוח, לפי צרכיו והעדפותיו.
  • חיסכון בעלויות: ללא עלות עבור שירות ניהול התיק, ללא עמלות קנייה ומכירה של ניירות ערך, ללא דמי משמרת, אלא דמי ניהול עבור ניהול קרנות הנאמנות בלבד.
  • יתרון מיסוי - דחיית מס (פירוט בשאלות הבאות).
  • נזילות גבוהה - משיכת הכספים תוך 7 ימי עסקים.
 • מי מנהל את תיקי ההשקעות הדיגיטליים במיטב מנג'ר?

  כל תיקי ההשקעות, כולל אלה שהושקעו בהם 25 אלף שקלים, מנוהלים באופן צמוד על ידי מומחי ההשקעות של מיטב , עם ניסיון של עשרות שנים בשוק ההון. מנהלי התיקים נשענים בין השאר בהחלטותיהם על אנליזה של מחלקת המחקר הפנימית של מיטב וסקירות שוק של גופים חיצוניים.

 • כמה זה עולה?

  העלות היחידה היא דמי הניהול שנגבים בקרנות הנאמנות המוחזקות בתיק ההשקעות (בדיוק כפי שמשלמים על קרנות נאמנות שנרכשות במסגרת הייעוץ הבנקאי). במיטב מנג'ר גם מנהלים עבורך את הכסף וגם חוסכים לך כסף. בשונה מתיק השקעות בבנק, במסגרתו לרוב משלמים דמי משמרת ועמלות שונות עבור חשבון ההשקעות, אצלנו לא משלמים דמי משמרת בחשבון שנפתח בחבר הבורסה, לא משלמים עבור קניה או מכירה של קרנות הנאמנות ולא משלמים בכלל דמי ניהול עבור ניהול תיק ההשקעות.

 • מיטב מנג'ר מנהל את תיקי ההשקעות דרך השקעה בקרנות נאמנות - מה היתרונות בכך?

  קרנות נאמנות הן מוצר פיננסי המאפשר לקבוצות של אנשים לבצע השקעה בניירות ערך סחירים, תחת ניהול של מנהלי קרנות. מנהלי קרנות הנאמנות הם למעשה מנהלי השקעות וכל קרן נאמנות מתפקדת כתיק השקעות גדול, רב משתתפים.

  אם כן, להשקעה דרך קרנות נאמנות יש 4 יתרונות עיקריים:

  1. ניהול מקצועי ואקטיבי של מנהלי השקעות, החותרים להשגת תשואות משמעותיות.
  2. פיזור רחב של ניירות ערך, אשר מגוון את התיק ומצמצם את הסיכון בהשוואה להשקעה ישירה במניות בודדות.
  3. חיסכון בעלויות: אין עמלות מכירה וקנייה ברכישת קרנות נאמנות וכל הפעילות בניירות הערך שמבצע מנהל הקרן כלולה בדמי הניהול של הקרן.
  4. יתרון מיסוי של דחיית מס: בעת ביצוע של פעילות קניה ומכירה של ניירות ערך בתוך הקרן, לא משולם מס. רק עם מימוש קרן הנאמנות עצמה על ידי המשקיע מתרחש אירוע מס, מהלך שעשוי להידחות גם שנים. לעומת זאת, בתיק השקעות מנוהל רגיל, המיסוי חל עם בכל עת שמבוצעת פעילות של קניה או מכירה של ני"ע בתיק.
 • למה דווקא ניהול התיקים הדיגיטלי של מיטב ?

  כשאתם בוחרים בניהול תיקי השקעות במיטב - חברת ניהול תיקים מהגדולות, הוותיקות והמקצועיות ביותר בישראל, אתם מחליטים למעשה שהכסף שלכם יתחיל לעבוד באופן אקטיבי בשבילכם, בניהול של מומחי השקעות מקצועיים ומנוסים ובגיבוי של מחלקת מחקר מהמצוינות בישראל, האמונה על ניתוח אירועים כלכליים וההשלכות הצפויות על מצב הכלכלה.

  אנחנו במיטב מביאים לשולחן ותק וניסיון רב. בניהול השקעות אין תחליף למומחים, שיידעו לקבל החלטות מושכלות על סמך ניסיון של שנים בשוק ההון. כחברה בעלת ניסיון של שנים בשוק ההון, התמודדנו עם מצבי משבר, לצד זיהוי הזדמנויות יוצאות דופן בזמן אמת. המטרה: השגת תשואה משמעותית, תוך הקפדה על אחריות ועל ניהול סיכונים מיטבי.

 • איך משויך כל תיק השקעות במיטב מנג'ר לרמת הסיכון המתאימה?

  תיקי ההשקעות המנוהלים משויכים לרמות סיכון שונות, לאחר שהלקוחות ממלאים שאלונים מפורטים, המספקים מידע על יעדיהם ומטרותיהם, "תיאבון" הסיכון שלהם, מידת הגמישות בהשקעות, ניסיון בשוק ההון ועוד. במלים אחרות, כל תיק השקעות "נתפר" אישית למידות בעליו, כפי שעולה מהתשובות שניתנו לשאלונים. ניתן כמובן לבצע שינויים, שיפורים והתאמות בהמשך הדרך, ככל שיש צורך.

 • למה כדאי להצטרף עכשיו?

  אם יש לכם כסף פנוי ומאסתם בריביות הנמוכות כל כך בתכניות החיסכון והפיקדונות בבנקים, מיטב מנג'ר הוא שירות פיננסי שעשוי להתאים לכם מאוד. אם תוציאו את הכסף מהבנק אל מיטב מנג'ר, הכסף שלכם יוכל להתחיל לעבוד בשבילכם. הוא יושקע בשוק ההון בצורה מקצועית ושקולה ובהתאם לצרכים ולהעדפות שהגדרתם.

 • היכן אפשר לעקוב אחר התשואות של תיקי ההשקעות המנוהלים במיטב מנג'ר?

  אם כבר הצטרפתם לשירות, אתם מוזמנים להיכנס לאזור האישי שלכם באתר, כדי לבדוק בכל רגע נתון את מצב התיק שלכם - מכל מכשיר, 24/7.
  ההקפדה שלנו על שקיפות מלאה לא מסתיימת בכך: כחברה המפוקחת על ידי רשות ניירות ערך, נעביר לכם דיווחים תקופתיים ובהם פירוט על מבנה התיק והתשואות שהשיא. מעבר לכך, יש לכם שאלה, בעיה, הערה או הארה? צרו עמנו קשר בטלפון.

 • מה מבדיל את תיקי ההשקעות במיטב מנג'ר מתיקי השקעות

  קודם כל, רף הכניסה. אם עד כה רף הכניסה לניהול תיק השקעות היה מאות אלפי שקלים, כעת הוא נחתך ל- 25 אלף שקלים בלבד. מעבר לכך, ניהול הכספים במיטב מנג'ר הינו דיגיטלי לחלוטין ואינו מחייב אתכם להגיע למשרדינו. בכל שלב, תוכלו להיכנס לאזור האישי, לראות את מצב התיק, לעדכן מדיניות, או לבצע פעולות אחרות באמצעות האינטרנט.

 • מתי ניתן למשוך את הכסף ?

  נזילות גבוהה היא אחד היתרונות הבולטים של מיטב מנג'ר. הכסף המנוהל בתיקי ההשקעות ניתן למשיכה בכל עת, לפקודת הלקוח. תהליך המשיכה יבוצע דרך האזור האישי באתר מיטב ,בפלטפורמה הדיגיטלית. הכסף יועבר לחשבון הלקוח עד 7 ימי עסקים מרגע מילוי הבקשה.

   

 • מה משותף לכל תיקי ההשקעות המנוהלים במיטב ?

  כל תיקי ההשקעות במיטב , קטנים כגדולים, נהנים מיתרון הגודל של מיטב כאחד הגופים הפרטיים הגדולים בישראל לניהול תיקי השקעות, עם תיקי השקעות בהיקף של כ-18 מיליארד שקל.

  בבחירתכם בניהול תיק השקעות ממיטב , אתם מקבלים:

  • עשרות שנות ניסיון בכל מצבי הקיצון והשגרה בשוק ההון.
  • צוות מומחים מקצועי ומנוסה.
  • גיבוי של מחלקת מחקר ואנליזה.
  • ליווי דיגיטלי ומהיר לאורך כל הדרך.

איך מצטרפים לכל הטוב הזה?
קל. כמה דקות ויש לכם תיק השקעות!

שאלון קצר

בשלב זה תענו על שאלות כדי שנבין מה הם הצרכים שלכם ואיך לבנות לכם תיק בהתאם.

מילוי פרטים אישיים

התיק מתאים לכם? מילאו פרטים אישיים  פרטי חשבון הבנק ממנו תרצו להעביר כספים. כשזה נוגע לכסף שלכם, אין קיצורי דרך.

הסכמים והצהרות

אישור ההסכם. במידה והכול תקין, תיק ההשקעות יוכל להתחיל לעבוד בשבילכם.

עמלות

להלן העמלות והתשלומים אותם תהיה מיטב טרייד בע''מ זכאית לגבות מהלקוח עבור שירותיה (הכל בכפוף לתנאי ההסכם):

 • בגין מניות והמירים
  0.09%
  בגין אג"ח
  0.08%
  בגין מק"מ
  0.06%
  עמלות מינימום לביצוע עסקה
  4.65 ש"ח
  AWT Rate Group Note
 • AWT Rate Group Rates
  Rate Group Note
צרו קשר
צרו קשר

צרו קשר

צרו קשר